Eğlence Kral
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yalın İle Röportaj

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yalın İle  Röportaj Empty
MesajKonu: Yalın İle Röportaj   Yalın İle  Röportaj I_icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 9:51 pm

YALIN, YEPYENİ ALBÜMÜ “BEN BUGÜN”Ü GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA YAYINLADI. SANATÇININ İLK KLİP ÇALIŞMASI İSE, ÇIKIŞ PARÇASI “AH BE KARDEŞİM” İÇİN ÇEKİLDİ !

ALBÜMÜNÜZÜN İLK KLİBİNİ ÇEKTİNİZ !

Evet, albümün ilk klibini Yedi Kule’de “Ah Be Kardeşim”e çektik. Ömer Faruk Sorak çekti klibimizi. Çok gurur duyacağım bir iş olacağına inanıyorum çünkü çok kocaman bir set yapıldı. Görenler Sinema filmi mi çekiyorsunuz dediler bize. Umarım hayalimize yakın güzel bir klip olur.

BU ALBÜMDE BİZ BİRAZ FARKLI BİR YALIN GÖRDÜK...

Bu albümde yeni biri ile çalışmaya başladım. Alper Erinç. Bana ve şarkılarıma çok değişik bir yaklaşım getirdiğine inanıyorum. Şarkı yazış şeklime de, söyleyiş şeklime de, aranjmanlara da... Onun bu anlamda hayatıma girmiş olmasından büyük keyif aldım, umarım onunla çalışmaya uzun yıllar devam ederiz. İlk defa, 12 şarkı koyduk albüme, önceki albümlerde 10’ar tane koyuyorduk. Bu sefer 12 koyduk. Bir tane akustik versiyonlu bir parçamız var, bahçe versiyonu, bahçede kaydettik bu şarkıyı, bir gitar bir vokal. Bu albümde, biraz daha benim hareketli, eğlenceli ve biraz daha nasıl söylesem, deli yanımı göstermeye çalıştık şarkılarda. Güzel olduğuna inanıyorum, benim gurur duyduğum bir iş en azından, şu ana kadar gelen tepkilerden çok ama çok mutluyum. Umarım konserlerle birçok insanla birçok dinleyici ile şarkılarımı paylaşma imkanı bulurum.

ALBÜMÜN GÖRSEL TASARIMI DA OLDUKÇA DİKKAT ÇEKİCİ.

Albümün fotoğraflarını Mehmet Turgut çekti. Videoda da albüm kapağındaki konsepte yakın bir konsept yapmaya çalıştık. Zaten onun için çamaşırlar asıldı mahallelere. Bir sürü renk renk çamaşırlar astılar. Mehmet de çekimlerde bizimle birlikteydi. Fotoğrafları beraber çektik, sette de fotoğraf çekti ve kamerada onu da gördük. Görsel olarak albümün şarkılarının hissinin çok yansıtıldığı bir albüm kapağı olduğuna inanıyorum ve albümün kapağı ile video birleştiği zaman söylemek istediğimiz şey ve şarkıların hissi daha da ortaya çıkacak diye düşünüyorum. Hepsini bir konsept içinde hallediyor olmaktan ve böyle sunuyor olmaktan çok mutluluk duyuyorum.

PEKİ EN KISA ZAMANDA KONSERLERDE BULUŞMAK İSTİYORUM DEDİNİZ SEVENLERİNİZLE. EN YAKIN HANGİ KONSERLERİNİZ VAR, İSTERSENİZ TARİHLERİ BURADAN DUYURALIM.

Tarihler tam aklımda değil ama en yakın İstanbul konserimiz 3 Temmuz’da Kuruçeşme Arena’da. Herkesi bekliyoruz. Bu konserin çok eğleneceğimiz bir konser olduğunu düşünüyorum. İzmir Açıkhava Tiyatrosu’nda bir konserimiz var. İzmir konserleri benim en sevdiğim konserlerden birisi. Temmuz ayında yine birçok konserimiz var. Bodrum, İstanbul’da tekrar Harbiye Açıkhava var. Bursa var, Antalya var, Didim var... Atlıyor olabilirm bazı konserleri ama www.yalinonline.com’dan konser tarihlerini merak edenler takip edebilir. İnternet sitemizde konser tarihler ayrıntılı bir şekilde yer almaktadır.

Dalga geçme 2
Samet Macar
Moderatör
Samet Macar

Yalın İle  Röportaj Empty
MesajKonu: Geri: Yalın İle Röportaj   Yalın İle  Röportaj I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 2:36 pm

Vayy güzelmiş . Valla onunla değilde Oğuzhan Koç ile tanışmak isterdim . Mısırlı gülümsemesi
https://eglencekral.yetkin-forum.com

Yalın İle Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pinhani ile röpörtaj